Dakstra
Mapa stránky | search
 
Střešní okna
Roof windows
Rolety
Blinds
ÚDRŽBA print page

.Údržba
Údržba

STREŠNÉ OKNÁ

Údržba
Strešné okná si vyžadujú minimálnu údržbu, ale kvôli zachovaniu správneho fungovania a dlhej životnosti sa odporúča každý rok vykonať následovné činnosti:

Prelakovanie strešných okien. Potreba prelakovania závisí od obsahu vlhkosti v miestnosti. Pre tieto účely sú vhodné všetky laky na báze vody, ale dbajte na to, aby ste lakovú vrstvu nanášali na povrch rovnomerne.
K zabezpečeniu ľahkého otáčania okna namažte centrálne otočné závesy olejom.
Vyčistite žliabky lemovania pri okne, aby bol zabezpečený plynulý odtok vody v okolí okna.

Reklamácie
Vďaka dôkladnému a prísnemu testovaniu a procesu kontroly kvality dostávame od našich zákazníkov veľmi málo reklamácií na naše produkty. Pokiaľ sa v súvislosti s kvalitou našich produktov vyskytne akýkoľvek problém, prosíme kontaktujte predajňu, v ktorej ste produkt kúpili. Naši kolegovia sú Vám ochotne k dispozícii pri riešení Vášho problému.

Predtým, než kontaktujete našu predajňu, odporúčame Vám preštudovať zoznam " Najčastejších otázok", pretože je možné, že v ňom nájdete odpoveď aj na riešenie Vášho problému.

top

ROLETY

Čistenie a údržba
The blinds do not need regular maintenance. All you need to do is to clean the blinds with a damp cloth when you Rolety si nevyžadujú pravidelnú údržbu. Pokiaľ je to však nutné, očistite rolety mokrou handrou.

Reklamácie
Vďaka dôkladnému a prísnemu testovaniu a procesu kontroly kvality od našich zákazníkov dostávame veľmi málo reklamácií na naše produkty. Pokiaľ sa v súvislosti s kvalitou Vami zakúpených roliet vyskytne akýkoľvek problém, prosíme kontaktovať predajňu, v ktorej ste produkt kúpili a podľa možnosti pripojte aj fotografiu reklamovaného produktu. Na rolety poskytujeme 2 ročnú záruku.

top

VONKAJŠIA ROLETA

Čistenie
Odporúčame pravidelné čistenie odvodových kanálov dažďovej vody v bezprostrednej blízkosti vonkajšej rolety.

Údržba
K zabezpečeniu funkčnosti vonkajšej rolety nie je potrebná pravidelná údržba. V prípade správneho používania bude vonkajšia roleta funkčná dlhé roky.

Reklamácie
Vďaka dôkladnému a prísnemu testovaniu a procesu kontroly kvality od našich zákazníkov dostávame veľmi málo reklamácií na naše produkty. Pokiaľ sa však v súvislosti s kvalitou vami kúpenej žalúzie vyskytne akýkoľvek problém, prosíme kontaktovať predajňu, v ktorej ste kúpili produkt a podľa možnosti pripojte aj fotografiu reklamovaného produktu. Na žalúzie poskytujeme 10 ročnú záruku.

top

ELEKTRICKÝ OTVÁRACÍ SYSTÉM

Čistenie
Čistenie motora, riadiacej jednotky a spínača sa vykonáva mokrou handrou použitím bežného čistiacieho prostriedku.

Údržba
Elektrický otvárací systém nevyžaduje špeciálnu údržbu. Za účelom predĺženia životnosti a bezchybného fungovania však doporučujeme raz za rok premazať reťaz olejom.

Reklamácie
Vďaka dôkladnému a prísnemu testovaniu a procesu kontroly kvality dostávame od našich zákazníkov veľmi málo reklamácií na naše produkty. Pokiaľ sa však v súvislosti s kvalitou vami kúpeného elektrického otváracieho systému vyskytne akýkoľvek problém, prosíme kontaktovať predajňu, v ktorej ste kúpili produkt a podľa možnosti pripojte aj fotografiu reklamovaného produktu. Na elektrický otvárací systém poskytujeme 2 ročnú záruku.

top
 
 
 
PRODUKTY | PRAKTICKÁ RADA | MONTÁŽ | BEZPEČNOSTNÁ ZÓNA | PODPORA VýROBY | NA STIAHNUTIE
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA | ÚDRŽBA | MAPA STRÁNKY
  © 2018 Altaterra Kft, H-9431 Fertőd, Malom köz 1. All rights reserved
Terms & conditions / Privacy policy / General Terms of Sale and Delivery
W3C