Dakstra
Mapa stránky | search
 
Rolety
Blinds
AAX STŘEŠNÉ OKNÁ AAX - viac svetla! print pageSee more
.AAX
AAX STŘEŠNÉ OKNÁ
MORE LIGHT !

TSkupina výrobkov AAX pozostáva zo strešných okien s otočnými stredovými závesmi s elegantnou rukoväťou umožňujúcou pasívne vetranie systémom dvojpolohového uzáveru.
Strešné okná AAX je možné aplikovať do skladby šikmej strechy so sklonom 15-90°.
Exkluzívny dizajn okien poskytuje o 10% vyššiu intenzitu presvetlenia vášho interiéru ako strešné okná inej značky. Výrobky produktovej skupiny Dakstra AAX sú osadené nižšie do roviny strechy, čo zlepšuje nielen tepelnú izoláciu, ale aj vonkajší estetický vzhľad.

Strešné okno AAX500 - 4-17-3 je normované okno s izolačným dvojsklom, plnené argónom a povrchovou úpravou skla zabezpečujúcou nízku priepustnosť tepla.
AAX510 - biely povrch, normované okno s izolačným dvojsklom.
AAX700 - 4-16-4H okno s izolačným dvojsklom s tvrdeným vonkajším sklom.
AAX800 - 3+3-14-4H bezpečnostné vnútorné sklo, tvrdené vonkajšie sklo.
AAX300 - 3-18-3 okno s izolačným dvojsklom plnené vzduchom.

VLASTNOSTI

DREVO A DIELY VYROBENÉ Z DREVA
Naše drevené rámy sú vyrábané z výberovej severskej borovice a sú vákuovo impregnované prípravkami protihubovej a protihmyzovej ochrany, na ktoré sme naniesli lak na báze vody za účelom zachovania prírodného vzhľadu dreva.
Surovina drevených súčiastok pochádza z lesov obhospodarovaných metódou trvalo udržiavaného lesného hospodárstva.
Spoločnosť Dakstra je držiteľom certifikátu reťazca FSC. (FSC - Forest Stewardship Council)


TEPELNÁ IZOLÁCIA
Strešné okná Dakstra sú vybavené s 24 mm-vým dvojsklom (plnené argónom), čo garantuje výbornú tepelnú izoláciu a nízky stupeň špecifických emisií, v dôsledku čoho sa v zime znižuje tepelná strata a v lete sa eliminuje neželateľné prehriatie. Hodnota štandardného 500 skla je: U:1,1 W/m2K.


BEZPEČNOSŤ
Vonkajšie a vnútorné sklá našich okien sú vyrobené z neskresľujúceho skla (z plaveného skla). Vonkajšie sklá môžu byť tvrdené v sérii 700 a 800. Séria 800 je vybavená aj laminovaným bezpečnostným vnútorným sklom.


KĽUČKA
Kľučky našich okien sú vyrábané z tvarovaného zinkového plechu.
Kľučky sú nastaviteľné do troch rôznych polôh: poloha úplného uzavretia a dve ďalšie polohy, ktoré umožnia pasívne vetranie podľa potreby.


VÝROBA VYSOKEJ KVALITY
Naše okná sú vyrábané v Európe vo výrobných závodoch, ktoré spĺňajú predpisy noriem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, pri ich výrobe sú používané najmodernejšie technologické postupy s prísnym dodržiavaním noriem vzťahujúcich sa na priemyselnú výrobu, ochranu životného prostredia a výrobné procesy.
Testovanie energetickej účinnosti a vodotesnosti realizovala nezávislá skúšobná spoločnosť IFT Rosenheim GmbH.


EKOLOGICKÁ VÝROBA
Certifikácia dreva
Jednou z hlavných zásad našej spoločnosti je ochrana životného prostredia.
Z uvedeného dôvodu je pre nás mimoriadne dôležité, aby sme drevnú surovinu potrebnú k výrobe produktov získali z lesov spravovaných metódou trvalo udržiavaného lesného hospodárstva.
Spoločnosť Dakstra je držiteľom certifikátu reťazca FSC (Forest Stewardship Council). Takto je zabezpečená transparentnosť cesty dreva z lesa až po hotový výrobok a preto môžu naši zákazníci sledovať cestu dreva od "kolísky" až po "hrob".
Certifikát nám vystavila nezávislá inštitúcia a preto s úplnou istotou môžeme prehlásiť, že drevná surovina potrebná k výrobe pochádza z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom.


VZHĽAD
Okná a lemovania vyrábané spoločnosťou Dakstra sú osadené nižšie do roviny strechy, čo zlepšuje nielen tepelnú izoláciu, ale aj vonkajší estetický vzhľad.


MONTÁŽ
Okná vyrábané spoločnosťou Dakstra je možné namontovať veľmi jednoduchým spôsobom.
Princíp montáže je odskúšaný a testovaný, je to spôsob inštalácie dlhé roky prevádzaný odborníkmi. Pre zákazníkov uprednostňujúcich individuálnu montáž, ku každému produktu pripájame montážnu príručku, ktorá opisuje proces montáže krok za krokom.10 year guarantie FSC
Overte si výber vhodného lemovania
 
 
 
PRODUKTY | PRAKTICKÁ RADA | MONTÁŽ | BEZPEČNOSTNÁ ZÓNA | PODPORA VýROBY | NA STIAHNUTIE
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA | ÚDRŽBA | MAPA STRÁNKY
  © 2018 Altaterra Kft, H-9431 Fertőd, Malom köz 1. All rights reserved
Terms & conditions / Privacy policy / General Terms of Sale and Delivery
W3C